Yönetim Kurulu

single-06

DUYES GROUP

Hüsnü EKENCEO & Founder

Değerli İş Ortakları, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

Duyes Group olarak 28 yıldır takip ettiğimiz prensiplerimiz bizleri tercih edilen marka haline getirdi. Yurt içinde ve yurt dışındaki faaliyetlerimizle beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Grubumuzdaki tüm çalışma arkadaşlarımız, yetenekli, tecrübeli ve inovatif insan kaynağımız en önemli hazinemizdir. Büyük önem vermekte olduğumuz genç ve yetenekli ekibimize olan inancımızla yolumuza devam etmekteyiz.

Ürettiğimiz değeri paylaşarak uzun dönemli kârlı büyüme sağlıyor, kurulduğumuz günden bu yana kurum kültürümüzün parçası olan inovasyon yaklaşımı ve girişimcilik anlayışıyla kalıcı ve pozitif etki yaratan yatırımları hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de ülkemize ve etki alanımızdaki tüm bireylerin hayatına kalıcı değer yaratmayı ve yaşadığımız ekosisteme, çevreye maksimum fayda sağlamayı amaçlıyor; paydaşlarımıza olan sorumluluğumuz ve onlardan aldığımız güçle sorumlu ve sürdürülebilir kurumsal yaklaşımımızla hareket ediyoruz.

Güçlü marka portföyümüz, dev makine parkımız, sorumlu üretici kimliğimiz ve öncü rolümüz, küresel bir oyuncu olarak rekabet üstünlüklerimizi pekiştiriyor. Daha iyi gelecek umut ve çabalarımıza ortak olan ve desteklerini eksiltmeyen tüm iş ortaklarımıza, müşterilerimize, tüketicilerimize ve başarılarımızın mimarı tüm çalışma arkadaşlarıma en içten teşekkürlerimi sunarım.

Hüsnü EKEN
Yönetim Kurulu Başkanı